Резервісти Запорізької області відбули на навчальні збори

425

Опубліковано: 17 Січня 2017

Сьогодні, 17 січня, у резервістів із Запорізької області розпочалися навчальні збори військовозобов’язаних оперативного резерву першої черги. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Як повідомив т. в. о. заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складом капітан Владислав Чумак, на навчальні збори залучено майже 150 резервістів.

Навчальні збори відбудуться в два етапи загальною тривалістю 30 діб і триватимуть з 17 січня по 15 лютого 2017 року.

Протягом першого етапу – 15 діб – військовослужбовці оперативного резерву із числа офіцерів пройдуть курси перепідготовки та підвищення кваліфікації. Другий етап підготовки резервісти проведуть у складі підрозділів бойових бригад (полків) під час відновлення боєздатності.

Під час зборів ніхто з резервістів до зони АТО направлятися не буде, по закінченні зборів вони повернуться до своїх повсякденних справ.

За результатами проходження зборів резервістам буде виплачено грошову винагороду за 30 діб підготовки – від 5000 до 7000 грн. Крім цього, резервісту компенсується середньомісячна заробітна плата на підприємстві за той час, що він перебував у військовій частині.

Якщо призваний на збори резервіст на день призову не працює, він отримає грошове забезпечення у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на місяць – 3200 грн.

За підсумками року (тим, хто виконав програму зборів) буде виплачено одноразове грошове заохочення – від 1600 до 3100 грн.