Реконструкція ПС ”Юність”: нова трибуна, басейн, фітнес-зала, льодове поле, – фото

419

Опубліковано: 29 Березня 2017

ПС «Юність» реконструюється силами близько 100 людей, які працюють у дві зміни. Палац обладнають балконами, збудують нову трибуну, фітнес-зала, гімнастична зала, зала підготовки боксерів, 4 роздягальні для спортсменів, тощо. Про це повідомляє директор по зв’язкам з громадськістю підприємства «Мотор Січ» Анатолій Малиш, передає сайт «Вся влада».

За словами пана Малиша, над реконструкією палацу працює близько ста робочих, вони працюють у дві зміни. Але після завершення всіх проектних робіт, штат збільшиться в 2-3 рази.

За планом, палац змінить не тільки фасад, він також зміниться і всередині. Зараз робиться вентиляція, система кондиціонування.

Планується, що після реконструкції в палаці можна буде грати в гандбол, баскетбол, міні-футбол, волейбол, теніс, бокс. Також у «Юності» підготують поле для хокею.

Площа об’єкта – понад 13 000 кв. м. Після реконструкції місткість залу для спортивних змагань складе 3200 місць, для видовищних заходів і концертів – 5000 місць. Також по периметру збудують балкон. Він дасть додаткові місця. Будуть кімнати і додаткові зали – фітнес-зала, гімнастична зала, зала підготовки боксерів, 4 роздягальні для спортсменів, кімнати для тренерів, суддів, кімната для заточування ковзанів, медкабінет, ресторан, сауна, басейн.
У правому крилі буде прес-зона.

Закінчити реконструкцію планують у серпні.