Рекламні площі Запоріжжя можуть перейти новому КП

370

Опубліковано: 31 Січня 2017

В Запоріжжі продаж комунальних рекламних площ може перейти до іншого підприємства. Про це йдеться у проекті рішення, опубліковане на сайті міськради. Мова йде про передачу функцій продажу реклами від КП “Запорізьке міське інвестиційне підприємство” КП “Градпроект”.

У пояснювальній записці до проекту рішення вказується, що КП “Запорізьке міське інвестиційне агенство” порушувало антимонопольне законодавство, про що є відповідний висновок місцевого відділення Антимонопольного комітету України. Стверджується, що підприємство збирало платежі з приватних фірм, що займалися аналогічною діяльністю – тобто продажем рекламних площ.

Основним видом діяльності КП “Запорізьке міське інвестиційне агенство” є посередницство у продажі реклами, додатковими – фінансові консультації та аудит.

“Громадське ТБ Запоріжжя” неодноразово намагалося дізнатися про обсяги доходів підприємства, проте у відповіді керівництво КП відмовило.

Відомо, що підприємство вже затримувало перерахунок прибутків до міського бюджету, на що звертала увагу податкова ревізія. Згідно рішення міськради КП перераховує до міського бюджету 25% прибутків.