Опубліковано: 19 Грудня 2016

Сьогодні у відділеннях ПриватБанку проводяться необхідні роботи по інвентаризації залишків на рахунках клієнтів і грошових коштів для забезпечення передачі банку державі і гарантування безперебійної роботи банку в подальшому. Про це повідомляє прес-служба банку.

Для забезпечення процесів переходу в максимально короткі терміни протягом дня можливі технічні перерви в роботі відділень банку.

Головний офіс і всі служби, структурні підрозділи Приватбанку працюють в штатному режимі, забезпечуючи безперебійну роботу всіх послуг і сервісів ПриватБанку. Колектив банку і співробітники головного офісу і всіх регіональних підрозділів ПриватБанку, його відділень продовжують працювати на своїх місцях і виконувати свої посадові обов’язки.
19 грудня у зв’язку з проведенням процедури переходу банку в держвласність регламенти роботи банку з операціями корпоративних клієнтів буде наступним:

– Усі витратні фінансові операції за рахунками, які поступають в банк будуть виконані, починаючи з 9:00 20.12.2016г .;

– Карткові витратні транзакції (за корпоративними картками і Ключ до рахунку) також тимчасово не обслуговуються;

– Всі прибуткові операції (надходження на карти та рахунки) працюють в стандартному режимі.

Також відзначимо, що в 14:00 відбудеться брифінг першого заступника голови НБУ Якова Смолія та Олександра Дубілета щодо поточної роботи ПриватБанку. Брифінг можна дивитись за посиланням