Опубліковано: 19 Грудня 2016

Сьогодні у відділеннях ПриватБанку проводяться необхідні роботи по інвентаризації залишків на рахунках клієнтів і грошових коштів для забезпечення передачі банку державі і гарантування безперебійної роботи банку в подальшому. Про це повідомляє прес-служба банку.

Для забезпечення процесів переходу в максимально короткі терміни протягом дня можливі технічні перерви в роботі відділень банку.

Головний офіс і всі служби, структурні підрозділи Приватбанку працюють в штатному режимі, забезпечуючи безперебійну роботу всіх послуг і сервісів ПриватБанку. Колектив банку і співробітники головного офісу і всіх регіональних підрозділів ПриватБанку, його відділень продовжують працювати на своїх місцях і виконувати свої посадові обов’язки.
19 грудня у зв’язку з проведенням процедури переходу банку в держвласність регламенти роботи банку з операціями корпоративних клієнтів буде наступним:

– Усі витратні фінансові операції за рахунками, які поступають в банк будуть виконані, починаючи з 9:00 20.12.2016г .;

– Карткові витратні транзакції (за корпоративними картками і Ключ до рахунку) також тимчасово не обслуговуються;

– Всі прибуткові операції (надходження на карти та рахунки) працюють в стандартному режимі.

Також відзначимо, що в 14:00 відбудеться брифінг першого заступника голови НБУ Якова Смолія та Олександра Дубілета щодо поточної роботи ПриватБанку. Брифінг можна дивитись за посиланням

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+