Проти людини Балицького відкрито кримінальну справу

168

Опубліковано: 22 Липня 2016

Сьогодні, 22 липня, заступник міського голови Мелітополя Іван Федоров назвав винних у спробі захоплення муніципального ТРК “Мелітополь”.Про це повідомляє видання “РІА Мелітополь”.

Головною відповідальною особою за захоплення, на думку Івана Федорова, є Олег Шостак – керівник приватної телекомпанії екс-регіонала Євгена Балицкого.

Нагадаємо, що Олега Шостака призначили директором ТРК “Мелітополь” на так званій “підвальній сесії”, коли депутати від “Опозиційного блоку” провели засідання міської ради в підвальному приміщенні одного з бізнес-центрів, що належить нардепу Балицькому.

Саме проти Шостака було порушено кримінальну справу за ст. 341 КК України (Захоплення державних або громадських будівель) і йому може загрожувати обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

Також заступник міського голови назвав ще двох причепних до захоплення телеканалу – це екс-заступник міського голови Олег Бандурин та депутат від “Опозиційного блоку” Олена Трошина.

Нагадаємо, що 20 липня, депутати Мелітопольської міськради від фракції “Опозиційний блок” захопили кабінет директора КП “ТРК Мелітополь” та наполягали на зміні керівництва телеканалу, посилаючись на рішення “підвальної сесії”.

Сьогодні, 22 липня мелітопольські депутати мали призначити директора муніципального каналу. Але сесія міськради закінчилась так і не встигнув розпочатись. Річ у тім, що депутат від “Опозиційного блоку” Галина Данільченко заявила, що вона єдиний законний секретар міської ради. З цим були незгодні члени партій “БПП: Солідарність” та “Самопоміч”, які покинули сесійну залу.