Проспект Леніна у Запоріжжі перейменовано на Соборний

1285

Опубліковано: 19 Лютого 2016

Сьогодні 19 лютого на сесії Запорізької міської ради депутати прийняли рішення про перейменування проспекту Леніна на Соборний . За це проголосувало 35 депутатів з 48-ми, що брали участь у голосуванні. Депутати від ПП “УКРОП”у участі у голосуванні щодо перейменування вулиць і центрального проспекту не брали, вони покинули сесійну залу, пояснивши своє рішення тим, що вирішувати питання – в компетенції міського голови, а не депутатського корпусу. Всього на початку сьогоднішньої сесії було зареєстровано 58 депутатів.

Голосувуання за варіант проспекту “Козацький” депутати провалили. Також під час сесії була пропозиція нової назви для центрального проспекту “Соборності”, втім вона не набрала необхідної підтримки серез депутатського корпусу.

Нагадаємо, навколо перейменування головного проспекту міста точилося чимало дискусій, офіційний сайт Запорізької міської ради навіть проводив голосування, аби дізнатись думки городян щодо майбутньої назви. Тоді участь у ньому взяли 3 тис. 414 запоріжців. А більшість голосів жителів міста набрали варіанти Козацький та Соборний.
Сьогодні ж депутати прийняли рішення про демонтаж пам’ятника Леніну
А також прийняли рішення протягом місяця демонтувати пам’ятник Дзержинському.