Прокурор області прокоментував обшуки в Енергодарській міськраді

142

Опубліковано: 22 Грудня 2016

Прокурор Запорізької області Валерій Романов прокоментував обшуки в Енергодарській міськраді на своїй сторінці у Фейсбуці. Він підтвердив, що наразі тривають санкціоновані обшуки в адміністративній будівлі Енергодарської міської ради та за місцями проживання посадових осіб ради.

За словами прокурора, він взяв під особистий контроль дану справу.

“На цей час у кримінальному провадженні отримано відомості про те, що до вчинення злочинів можуть бути причетні посадові особи міської ради та комунальних підприємств міста, у яких за місцем роботи може зберігатися документація, яка підтверджує незаконне використання бюджетних коштів.

Раніше відділенням поліції разом з працівникам прокуратури вже проводились обшуки в адмінбудівлі КП «ПКВ» та за місцем проживання посадових осіб підприємства. Водночас частина документів підприємства виявлені у згорілому приміщенні колишнього “Банно прального комбінату”.

У зв’язку з викладеним, у передбаченому законом порядку отримано ухвали слідчого судді на проведення сьогоднішніх обшуків в адміністративній будівлі Енергодарської міської ради та за місцями проживання посадових осіб ради”, – написав Валерій Романов.

Як повідомляло Громадське Тб Запоріжжя, сьогодні зранку в будівлі Енергодарської міськради силовики проводять обшуки.