Прокуратура звинувачує колишнього заступника мера Запоріжжя у зловживанні владою

221

Опубліковано: 14 Червня 2016

Запорізькою місцевою прокуратурою №2 скеровано обвинувальний акт щодо колишнього заступника запорізького міського голови за ч.2 ст.364 КК України “зловживання владою або службовим становищем”. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив прокурор Роман Мазурик.

Прокурор наголосив, що екс-посадовець погодив проекти рішень про незаконну передачу у власність 26 громадянам земельних ділянок загальною площею 2,5498 га вартістю більше 3,5 млн.грн на території Великого Лугу. Ймовірно, мова йде про Сергія Гладченка. Як повідомляє сайт 061, в листопаді минулого року пан Гладченко отримав підозру від прокуратури щодо дерибану землі. Власні джерела в прокуратурі підтвердили цю інформацію Громадському ТБ Запоріжжя.

“В подальшому, використовуючи свої повноваження (заступника місткого голови, депутата міської ради та заступника профільної земельної комісії) сприяв в проходженні вказаного питання на сессії ради”, – зазначив пан Мазурик.

Покарання за санкцією цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Крім того, Запорізькою місцевою прокуратурою #2 заявлений позов про повернення вищезазначених незаконно відведених земельних ділянок до територіальної громади міста Запоріжжя. На теперішній час відкрито провадження у вказаній справі та триває судовий розгляд.

/Фото – photofact.in.ua/