Прокуратура висунула вимогу замінити суддю у справі Гладченка

215

Опубліковано: 13 Липня 2016

Вчора, 12 липня, в Орджонікідзевському районному суді розпочався судовий процес за обвинуваченням екс-заступника міського голови Запоріжжя Сергія Гладченка. Колишнього посадовця звинувачують в незаконному дерибані земель на Великому Лузі.

Сергій Гладченко був присутній на першому засіданні разом із своїми адвокатами. Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, в суді пана Гладченка захищають троє відомих адвокатів: Роман Хмарський, Ян Шпонька і Євген Войтович.

Сторону обвинувачення представляли три співробітника прокуратури. Саме вони подали клопотання про відвід судді. Після його оголошення засідання було закрито. Причина, з якої прокуратура вирішила висунути вимогу щодо заміни судді, невідома.

Нагадаємо, екс-посадовець погодив проекти рішень про незаконну передачу у власність 26 громадянам земельних ділянок загальною площею 2,5498 га вартістю більше 3,5 млн.грн на території Великого Лугу.

За інформацією прокуратури, в подальшому, використовуючи свої повноваження (заступника місткого голови, депутата міської ради та заступника профільної земельної комісії) він сприяв в проходженні вказаного питання на сесії ради.

У разі винесення обвинувального вироку, пану Гладченку загрожує покарання у вигляді штрафу до 18 тисяч гривень або позбавлення волі на строк від трьох до шести років.