Прокуратура України подала новий позов для відсудження ЗТМК у Фірташа

379

Опубліковано: 25 Січня 2017

25 січня 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала новий позов щодо розірвання договору про заснування ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат». Про це повідомляє прес-служба САП

Спеціалізована антикорупційна прокуратура ініціює повернення комбінату повністю до державного управління. Проте суд незаконно двічі відмовив у розгляді справи по суті без належного повідомлення прокурора по справі.

Для уникнення затягування розгляду справи після оплати нового судового збору та повернення матеріалів з Господарського суду міста Києва 25 січня 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала новий позов щодо розірвання договору про заснування ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» .

Нагадаємо, що у 2013 році Фонд державного майна уклав із TOLEXIS TRADING LIMITED договір про заснування ТОВ «ЗТМК». ФДМ України передав цілісний майновий комплекс комбінату, а кіпрська фірма інвестувала 110 млн доларів США.

Згодом фінансовий аудит підприємства показав, що більшість з інвестицій у комбінат були виведені із країни. Фактично технологічні потужності підприємства не були модернізовані.