Прокуратура провела обшуки в департаменті освіти Запорізької міськради

672

Опубліковано: 6 Квітня 2016

Міська прокуратура №2 провела обшуки в департаменті освіти Запорізької міської ради за фактом перевірки інформації щодо проведення тендерів у 2015-2016 роках на організацію дитячого харчування у школах та дитячих садочках міста. Про це Громадському ТБ Запоріжжя повідомив прокурор Генпрокуратури України Владислав Куценко.

За його словами, в ході обшуку в приміщеннях департаменту слідчими було знайдено списки фірм-переможців в тендерах, які ще не завершені. Окрім того, обшуки було проведено на підприємствах-постачальниках продукції, де були вилучені фіктивні печатки установ ветеринарної медицини, якими штампували м’ясну продукцію.

Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем).

Згодом Владислав Куценко на своїй сторінці у Фейсбуці оприлюднив світлини, які було зроблено під час обшуків.

Нагадаємо, нещодавно в департаменті освіти Запорізької міськради змінилося керівництво. Як раніше повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, міський департамент освіти очолила Юлія Погребняк.

Нагадаємо, раніше посаду директора департаменту освіти Запорізької міськради обіймала Раїса Чухрай. Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, донька екс-керівниці Департаменту освіти Запоріжжя Раїси Чухрай заробляє гроші в системі харчування запорізьких учнів.

За результатами тендеру поточного року доньці Раїси Чухрай традиційно віддадуть харчування в гімназії №107.