Прокуратура оскаржить вирок щодо Бондаренко та Гречковського – м’яке покарання

274

Опубліковано: 24 Червня 2017

Прокуратура Запорізької області оскаржить вирок суду щодо Олени Бондаренко та Андрія Гречковського, вважаючи його занадто м’яким. Про це повідомив представник пресслужби відомства Андрій Рибальченко.

Прокуратура вимагає довічного ув’язнення для Гречковського та 12 років позбавлення волі для Бондаренко. Також обвинувачення не згодне з рішенням суду щодо виключення кількох епізодів вимагання та кваліфікацій дій засуджених як організованого злочинного угрупування.
Вчора Жовтневий районний суд Запоріжжя засудив Гречковського до 12 років позбавлення волі, Олену Бондаренко – до семи. Обом призначено конфіскацію майна за виключенням квартир. Розгляд справи тривав три роки.

Бондаренко та Гречковський є одними з найближчих прибічників запорізького тіньового бізнесмена Євгена Анісімова, що спонсорував у 2010-2013 роках місцеві організації Партії регіонів. У серпні 2013 року на нього було вчинено замах. У жовтні того ж року він був затриманий. На початку 2014 року Анісімов був звільнений, а згодом оголошений у міжнародний розшук.