Програма святкування Всеукраїнського козацького фестивалю “Покрова на Хортиці”

631

Опубліковано: 11 Жовтня 2016

14 жовтня з 10-00 до 18-00 відбудуться основні заходи фестивалю з нагоди Свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня захисника України, Дня визволення міста Запоріжжя, Дня Української Повстанської Армії.

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації Владислава Мороко розповів про програму святкування на острові Хортиця :

10:00 Літургія в Церкві Покрови Пресвятої Богородиці.

12:00 Театралізоване відкриття урочистостей фестивалю у виконанні артистів академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара на головній сцені.

12:40 Концерт на головній сцені за участю професійних та аматорських колективів областей України. В концертній програмі фестивалю своє мистецтво демонструватимуть 24 професійних та аматорських колективи і окремих виконавця з 6 областей України.

13:00 У Малому Коші (біля корчми) для дітей відбудеться вистава обласного театру ляльок «Микита Кожум’яка».

16:00 У виконанні козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» обласної філармонії відбудеться ландшафтне театралізоване дійство «Покровський ярмарок».

10:00 – 17:00 Програма «Національного подвір’я» біля пам’ятника Тарасу Бульбі буде насичена ідеями духовного відродження та європейської інтеграції. 40 національно – культурних товариств Запорізького краю, близько 50 творчих колективів та окремих виконавців представлять перлини національних культур, традицій, звичаїв, кращих зразків народної творчості та кухні.