Програма святкування Дня Незалежності у Запоріжжі

275

Опубліковано: 12 Серпня 2016

foto (2)
До програми урочистих та святкових заходів до 25-річчя незалежності України вносяться певні корективи. По це йшла мова під час робочої наради під керівництвом заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Зінаїди Бойков, повідомляє прес-служба ОДА.

Зокрема, святкові заходи планується провести у два етапи – вранці та ввечері. Офіційне відкриття свята розпочнеться 24 серпня о 8.00 ходою з площі Маяковського до площі Героїв (Фестивальної). На 10.00 заплановано трансляцію гімну України, вітання Президента та хвилину мовчання. Також відбудеться нагородження кращих представників регіону. Крім цього, відбудеться відеотрансляція параду в Києві, а в Запоріжжі синхронно розпочнеться урочиста хода за участю військових частин, ветеранів АТО та волонтерів.

Також цього дня планується запустити після реконструкції фонтан на головній площі міста.

foto

У другій половині дня, близько 19.00, на площі Фестивальній заплановано проведення молодіжної програми, а також фестиваль національної кухні. Фінальною подією святкування стане святковий концерт. Цього року вирішено обійтися без салюту. Заходи планується завершити близько 22.00

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+