Програма святкування Дня Незалежності у Запоріжжі

432

Опубліковано: 12 Серпня 2016

foto (2)
До програми урочистих та святкових заходів до 25-річчя незалежності України вносяться певні корективи. По це йшла мова під час робочої наради під керівництвом заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Зінаїди Бойков, повідомляє прес-служба ОДА.

Зокрема, святкові заходи планується провести у два етапи – вранці та ввечері. Офіційне відкриття свята розпочнеться 24 серпня о 8.00 ходою з площі Маяковського до площі Героїв (Фестивальної). На 10.00 заплановано трансляцію гімну України, вітання Президента та хвилину мовчання. Також відбудеться нагородження кращих представників регіону. Крім цього, відбудеться відеотрансляція параду в Києві, а в Запоріжжі синхронно розпочнеться урочиста хода за участю військових частин, ветеранів АТО та волонтерів.

Також цього дня планується запустити після реконструкції фонтан на головній площі міста.

foto

У другій половині дня, близько 19.00, на площі Фестивальній заплановано проведення молодіжної програми, а також фестиваль національної кухні. Фінальною подією святкування стане святковий концерт. Цього року вирішено обійтися без салюту. Заходи планується завершити близько 22.00