Проект реконструкції «Дубового гаю» за 12 млн грн віддали порушнику-монополісту

520

Опубліковано: 21 Серпня 2017

КП “Центральний парк культури та відпочинку “Дубовий гай” уклало угоду з ТОВ “Київський інститут міського цивільного проектування” розробку проекту реконструкції вартістю 11,89 млн грн. Про це повідомляється у системі публічних закупівель “Прозоро”, передає сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

Тендер проведено за безконкурсною переговорною процедурою, оскільки кілька місяців тому фірма стала переможцем відповідного архітектурного конкурсу.

Загалом вартість реконструкції парку “Дубовий гай” оцінюють в 250 млн грн.

“Міськцивільпроект” належить киянину Андрію Малафеєву і його ж ТОВ «МА Груп» («MA Group»), наглядову раду очолює Ольга Заремба.

Малафеєв також володіє схожим за назвою ТОВ “Інститут міського цивільного проектування”, яке наприкінці минулого року Антимонопольний комітет України визнав порушником антиконкурентного законодавства.

Так, ТОВ “Інститут міського цивільного проектування” у 2014 році виграло в тендері Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міськради на розробку довідника з облаштування міського простору. Єдиним конкурентом переможця стало ТОВ “Лабораторія дизайну Оз”, яке також тоді належало Малафєеву. Тож АМКУ оштрафував обидві фірми і відповідно до законодавства замовники протягом трьох років мають відхиляти пропозиції цих фірм під час закупівель.