Про зарплатню, зброю та мобільні телефони розповіли майбутні патрульні

207

Опубліковано: 26 Лютого 2016

Наприкінці третього тижня навчання в студії Громадського ТБ Запоріжжя слухачі Запорізького навчального центру підготовки поліцейських розповіли про всі нюанси навчання майбутніх патрульних міста.

Як розповіла координатор навчального процесу підготовки поліцейських Анна Дунаєва, до патрулювання запорізьких наразі готують 543 слухача. 403 студенти проходять навчання безпосередньо в Запоріжжі, ще 140 у Дніпропетровську університеті Міністерства Внутрішніх справ.

Всі слухачі мають різних рівень освіти та набір навичок. До лав майбутніх патрульних завітали молоді матусі, провадці, працівники банків та заводів, тощо. Чверть студентів дівчата, 23% – колишні правоохоронці.

З 8 лютого всі слухачі курсу отримують посадових оклад у розмірі 2 тисячі гривень. Ті студенти, які успішно складуть іспит та розпочнуть працювати у структурі Національної поліції отримуватимуть зарплатню від 8 тисяч гривень, в залежності від посадових обов’язків.

Старосту групи, який відповідає за відвідування всіх учнів, обирають шляхом голосування слухачів групи. Він перераховує всіх присутніх на шикуванні учнів та вносить дані до журналу групи.

Форми у запорізьких патрульних досі немає. Вперше її приміряють на сьомому тиждні навчання.

Керівні посади будуть обирати серез слухачів курсу. Лідерів та аутсайдерів починають відслідковувати вже з другого тижня навчання.

Більше про успіхи, очікування та переживання майбутніх патрульних – в ефірі Громадського ТБ Запоріжжя.