Опубліковано: 21 Березня 2017

Реконструкція площі Фестивальної

Суть петиції:

Площа Фестивальна – одна з центральних площ міста. Там знаходяться адміністративні будівлі, до яких із робочими візитами приїздять політики і активісти з інших країн. Крім цього там є готель, який приймає туристів. Стан площі дуже поганий і вона потребує ремонту.

Ознайомитись/підписати

Притулок для безхатченків

Суть петиції:

В Україні немає діючої програми допомоги безхатченкам. Тому запорізька міська влада повинна взяти це питання у свої руки. Цій категорії населення потрібно надати житло, одяг і їжу, медичну допомогу, тощо.

Ознайомитись/підписати

Реконструкція кінотеатру «Космос»

Суть петиції:

Мешканці Космічного мікрорайону просять реконструювати руїни кінотеатру. Зараз ця будівля є прихистком для безхатченків і наркоманів. Автору петиції не важливо що розташовуватиметься у будівлі чи кінотеатр, чи кафе, головне – аби було чисто та доглянуто

Ознайомитись/підписати

Електронний запис до лікаря

Суть петиції

Зараз щоб узяти талончик на прийом до лікаря потрібно доїхати до поліклініки. А потім ще раз до неї повернутись безпосередньо на прийом. Автор петиції наполягає на створенні умов для електронного запису на прийом.

Ознайомитись/підписати

Реклама та популяризація сайту з петиціями

Суть петиції

На думку автора петиції, більшість городян не знають про існування цього сайту. Для більш ефективних результатів по висловленим проблем необхідно розмістити соціальну рекламу сайту на бігбордах міста і телеканалах Запоріжжя.
Ознайомитись\підписати