Нерухомість прокурорським та збільшення бюджету міста, ТОП-6 питань завтрашньої сесії Запорізької міськради

385

Опубліковано: 25 Квітня 2017

Завтрашня сімнадцята сесія міської ради розгляне цілу низку цікавих питань, деякі з них є досить скандальними. Про що говоритимуть депутати Запорізької міськради завтра, 26 квітня.

Про електронні петиції містян

Кількість розглянутих постійно збільшується, проте до реалізації поки не доведено жодної. Завтра рада проголосує за або проти петицї щодо заборони встановлювати пам’ятник Джону Ленону в Запоріжжі, а також про вимогу прибрати деяку рекламу в центрі міста. До речі, на травневій сесії розглянуть петицію про будівництво крематорію в Запоріжжі.

Про передачу приміщень чоловіку місцевої прокуратури задешево

Йдеться про проект рішення щодо відведення орендованих приміщень до приватної власності фірмі, що належить Івану Бутенко – чоловіку голови місцевої прокуратури №1 Запоріжжі Ірини Бутенко. Приводом для приватизації приміщень з СТО та офісною будівлею став проведений там ремонт на суму 138 тисяч гривень. Подружжя прокурора та бізнесмена отримає нерухомість по 743 гривні за квадратний метр, якщо рішення буде проголосоване.

Про контроль за одіозними КП

Депутати демократичної меньшості ініціювали створення контрольних комісій на КП “Муніципальна телевізійна мережа (Телеканал Z)”, якому постійно додають фінансування, КП “Управління капітального будівництва” та КП “Запорізька ритуальна служба”. Минулої сесії затвердити створення таких комісій не вдалося.

Про домашніх тварин

Програма розглядається вже давно і, не дивлячись на її важливість, постійно відправляється на доопрацювання депутатами. Зокрема через її великі цифри. Йдеться про приблизні 70 мільйонів гривень на заходи зі стерилізації та щеплення тварин. Вакцинація передбачає понад 20 мільйонів гривень. За підрахунками авторів програми – близько півтори тисячі гривень на тварину.

Про збільшення бюджету

Бюджет міста, розміри якого викликають заздрість у колишніх мерів міста, знову може бути збільшено. Про це йдеться в одному з додаткових проектів рішень. Доходна частина перевиконується нині на 150 мільйонів гривень. До того ж до міського бюджету надійдуть ще близько 20 мільйонів у вигляді субвенцій з обласного бюджету. Кошти пропонується спрямувати на компенсацію бюджету розвитку – ремонти деяких медичних, освітніх та закладів соціального захисту, підвищення зарплатні працівникам культури, благоустрій міста та, до речі, мільйон гривень на підтримку “Телеканалу Z”.

Про навчання

Ще один додатковий проект пропонує відправити на навчання трьох заступників мера Сергія Мішка, Романа Омельяновича та Анатолія Пустоварова, а також секретаря міськради Руслана Пидорича. Відправити чиновників пропонують до Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “публічне управління та адміністрування”.

Є й інші цікаві проекти, в тому числі й депутатські звернення до центральних органів влади. Про них будемо розповідати просто під час завтрашньої сесії.