Придбання нових лічильників тепла замість вкрадених коштуватиме місту 5 млн грн

254

Опубліковано: 24 Жовтня 2016

Міська влада планує виділити майже 5 мільйонів гривень на придбання нових лічильників тепла замість вкрадених. Відповідні зміни до Програми розвитку ЖКГ винесено на наступну сесію Запорізької міської ради.

“Впродовж 2016 року відбулося викрадення приладів обліку теплової енергії невідомими особами (витратомір, обчислювальний блок, ушкодження з’єднувальних дротів тощо). Також вийшли з ладу 2 прилади обліку теплової енергії на 2-х житлових будинках, які підлягають заміні.

У зв’язку з відсутністю приладів обліку мешканці житлових будинків вимушені сплачувати за послуги опалення по нормативному тарифу на 1м² опалювальної площі, що не відповідає фактично наданим послугам з опалення.

Згідно «Правил обліку надання теплової енергії» всі одержувачі тепла повинні бути оснащені приладами обліку теплової енергії.

Для покращення даної ситуації та з метою забезпечення оплати за фактично отриману теплову енергію необхідно поновити викрадені та встановити нові, у разі відсутності, прилади обліку теплової енергії на житлових будинках у сумі 4 986,486 тис.грн“, – йдеться в пояснювальній записці.

Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, впродовж року у Запоріжжі було вкрадено 111 лічильників тепла.