Приазовський національний парк очолив землевпорядник

534

Опубліковано: 17 Серпня 2016

В конкурсі на заміщення посади директора Приазовського національного парку переміг Дмитро Воловик. Про це йдеться у вчорашньому повідомленні прес-служби Міністерства екології та природних ресурсів України. Воловик був відібраний за результатами співбесіди та голосування членів конкурсної комісії.

Про майбутнього керівника природного парку площею понад 78 тисяч гектарів відомо, що він є засновником та керівником бердянського ТОВ “Укрзем”, що спеціалізується на оформленні землевпорядної документації. Фірма була заснована в 2007 році.

До того ж Воловик очолював Бердянску міжрайонну, а згодом Запорзьку регіональну філію держпідприємства “Укрспецзем”.

Згідно даним реєстру судових рішень, ТОВ “Укрзем” серед іншого займалося оформленням приобережних земель в Бердянську.

Слід зазначити, що попередник Воловика на посаді директора Приазовського національного парку Гурбат Алієв оскаржив у Петрівському районному суді Кіровоградської області рішення про своє звільнення, та домігся поновлення на роботі. Рішення суду датується 27 січня 2016 року.

Приазовський національний парк було створено у 2010 році з метою збереження унікального природного комплексу Азовського узбережжя. Зокрема, на його території розташований Молочний лиман, що серед іншого має велика значення для промислового виведення цінних видів риби.