Президент України нагородив бердянського солдата званням Героя України

509

Опубліковано: 24 Серпня 2016

Сьогодні, 24 серпня, Президент України Петро Порошенко своїм наказом №348/2016 нагородив бійця АТО Валерія Чибінєєва почесним званням Герой України та орденом “Золота Зірка”, про це стало відомо із офіційного сайту Президента.

Валерій із позивним «Каракурт» зараз командує ротою снайперів 79-ї аеромобільної бригади. На фронт пішов із самого початку АТО, сам він сирота із Бердянська.

За словами майора 79-ї бригади Ярослава Калашника, «Каракурт» отримав нагороду за зупинення групи ворожих саперів. Як розповів пан Калашник, під Ізварине 79-а бригада чекала приїзду підкріплення, у цей момент до місця розміщення солдат під’їхала група невідомих людей. Валерій у футболці та шортах пішов подивитися хто вони, а коли наблизився, зрозумів, що це не українські спецназівці, а група ворожих саперів.

Валерій представився «ДНРівцем», підійшов до них ближче, віддав автомат, а потім дістав із кишені гранату, яку кинув їм під ноги, та відступив. Вибухом гранати він знешкодив декількох супротивників та дав своїм побратимам сигнал для наступу.

Фото Романа Сініцина