Президент призначив голову Запорізької області

563

Опубліковано: 22 Квітня 2016

Сьогодні, 21 квітня, до Запоріжжя і робочим візитом прибув Президент України Петро Порошенко. Гарант зустрівся із активом області в будівлі Запорізької облради. Зустріч була запланована на третю годину дня. В залі зібралися народні депутати, депутати місцевих рад, керівники департаментів та управлінь і представники громадськості.

Петро Порошенко прибув вже о пів на п’яту. З порога гарант заявив, що сьогодні Запорізька область врешті отримає очільника.

Так,  Президент України призначив Костянтина Бриля на посаду голови Запорізької облдержадміністрації. Нагадаємо, вже півроку пан Бриль був виконуючим обов’язки голови області.

За словами Петра Порошенка, призначення Костянтина Бриля на посаду було одним із перших рішень нового уряду.

Довідково: Бриль Костянтин Іванович (1970 р.н.) – має військову та юридичну освіту.

З 2008 року директор Департаменту власної безпеки Державної митної служби України.

З січня по серпень 2010 року — служив органах Служби безпеки України в званні генерала-майора.

З вересня 2010 року по лютий 2011 року — професор кафедри правоохоронної діяльності Інституту права ім. Князя Володимира Міжрегіональної академії управління персоналом.

З лютого 2011 року по лютий 2014 року — радник голови Київської обласної державної адміністрації.

З березня по серпень 2014 року — перший заступник начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованої злочинністю Центрального апарату Служби безпеки України.

У вересені 2014 року працював на посаді офіцера з особливих доручень 1-ої категорії групи радників та консультантів голови Служби безпеки України Апарату голови СБ України.

З 25 вересня 2015 року — перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації.

З осені 2015 року – виконуючий обов’язки очільника Запорізької ОДА.