Президент АТ “Мотор Січ” назвав обшуки СБУ планом рейдерського захоплення

572

Опубліковано: 24 Квітня 2018


Президент АТ “Мотор Січ”, В’ячеслав Богуслаєв прокоментував обшуки, які вчора проводили на запорізькому підприємстві співробітники СБУ, повідомляє 061.

“Це метод залякування. Це рейдерське захоплення. Гройсман обіцяв, що зніме балаклави, зупинить маскі-шоу, а вчора на завод через прохідну перестрибували співробітники “Альфи” в балаклавах, – сказав Богуслаєв. За його словами, завод звинуватили в диверсії, але підприємство займається законною діяльністю і готово надавати і надає всю інформацію.

“Наші акції продаються відкрито на біржах. Те що вчора відбувалося – це частина плану по рейдерському захопленню. Я продав 15% акцій і залучив інвестиції. 100 млн доларів в минулому році і стільки ж в цьому. Але те, що сталося – це серйозний удар по репутації. Сьогодні я зустрічався вже з представниками деяких країн і пояснював їм, що це рейдерське захоплення, а що я повинен опустити очі і мовчати? “- розповів Богуслаєв і додав:” Якщо такий тиск чинять на великі підприємства, то я навіть боюсь припустити, що відбувається з малим і середнім бізнесом”.

Нагдаємо, після обшуків СБУ українська біржа виключила акції компанії Мотор Січ з біржового списку.