Прес-служба Володимира Буряка прокоментувала інформацію щодо підозри ГПУ

226

Опубліковано: 26 Січня 2016

Зважаючи на низку інформації, яка з’явилась в ЗМІ про розслідування яке проводить ГПУ щодо керівництва ПАО “Запоріжсталь” про нібито несплату пайового внеску та нібито фігурування у цій справі міського голови Запоріжжя Володимира Буряка Запорізька міська рада офіційно повідомляє наступне:

“З моменту прийняття присяги міським головою Володимиром Буряком від 25 листопада і до сьогоднішнього дня включно від ПАО “Запоріжсталь” на адресу Запорізької міської ради та особисто Володимира Буряка не надходило жодної заяви, або звернення щодо отримання дозволу на будівництво об’єктів, які підпадають під дію закону України про регулювання містобудівної документації, тобто про пайовий внесок. Враховуючи вищесказане жодної необхідності в пайовому внеску не було. Так, ми вважаємо, що інформація про фігурування у цій справі Володимира Буряка є безпідставною та будемо вимагати її спростування.”

Тим часом в Запорізькій місцевій прокуратурі №2 Громадське ТБ Запоріжжя підтвердили відкриття кримінального провадження, але імена фігурантів справи поки що не розголошують.

“Провадження було відкрито сьогодні вранці через звернення народних депутатів до ГПУ. Наразі триває досудове слідство. Доки прокуратура збирає всі факти всіх осіб причетних до даного провадження з’ясовуть. Їхні імена стануть відомі вже незабаром”, – розповів керівник Запорізької місцевої прокуратури №2 Роман Мазурік

Нагадаємо, сьогодні, 26 січня, за проханням ГПУ Запорізька місцева прокуратура №2 відкрила кримінальне провадження проти міського голови Запоріжжя Володимира Буряка.