Правоохоронці затримали осіб, які пограбували прокурора Романа Мазурика

372

Опубліковано: 12 Січня 2017

Група осіб, яка минулого року напала на керівника Запорізької місцевої прокуратури № 2 займалася нападами у Дніпропетровській області, де і була затримана. Про це повідомляється на сайті прокуратури Запорізької області.

Під час спроби вчинення розбійного нападу із застосуванням вогнепальної на мешканця Дніпропетровської області було затримано 4 людей. Варто зазначити, що під час затримання зловмисники чинили опір із застосуванням вогнепальної зброї.

Окрім того, слід наголосити, що один з нападників був звільнений у січні минулого року за так званим «законом Савченко».

Також було встановлено та затримано ще одного члена цієї злочинної групи, який теж брав участь у розбійному нападі на керівника Запорізької місцевої прокуратури № 2.

За вчинення вказаних злочинів передбачено покарання до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, 12 листопада минулого року троє невідомих осіб в масках зі зброєю, схожою на пістолети, увірвалися на територію домоволодіння керівника Запорізької місцевої прокуратури № 2. Під загрозою застосування зброї, заштовхали його у будинок, де зв’язали прокурора та його дружину, після чого заволоділи майном, грошовими коштами та автомобілем.