Правоохоронці трьох областей спільнии силами затримали банду, яка награбувала на 11 млн грн, – фото

282

Опубліковано: 5 Липня 2017

Правоохоронці Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей ліквідували банду, на рахунку якої 13 тяжких злочинів. Сума завданих потерпілим збитків склала понад 11 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Запорізької області.

У січні 2017 року завдяки вдало проведеній спецоперації правоохоронці затримали шістьох підозрюваних. Їм було обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Правоохоронці в ході розслідування кримінальних проваджень провели ряд обшуків у містах Дніпро та Харків. За результатами вилучено предмети та цінності, які здобуто злочинним шляхом, а також 7 пістолетів, 2 карабіни, 1 гвинтівка, 1 автомат та 1 граната.

Усього доведено причетність підозрюваних до вчинення 13 епізодів злочинної діяльності. Під час досудового розслідування встановлено збитки на суму 11 093 070 грн, відшкодовано збитки на суму 2 504 679 грн.

До операції залучались співробітники управління карного розшуку ГУНП в Запорізькій області, працівники управління карного розшуку в Дніпропетровській області, групи роти швидкого реагування Запорізької та Дніпропетровської областей спільно з поліцейськими Харківської області, співробітники СБУ в Запорізькій області.