Правоохоронці підозрюють колишнє керівництво “ЗЕРЗу” у злочинній змові

265

Опубліковано: 5 Березня 2016

Колишнє керівництво “ЗЕРЗу” підозрюється у змові з постачальником щодо завищення вартості продукції. Про це повідомляє сайт Наші гроші із посиланням на ухвалу Жовтневого районного суду Запоріжжя від 16 лютого.

Згідно документу, слідчі підозрюють колишнього голову правління “Запорізького електровозоремонтного заводу” та його заступника з комерційних питань у злочинній змові з представником ТОВ “СК Смарт”.

Так, наприкінці 2014 року представник ТОВ “СК Смарт” познайомився із головою правління “ЗЕРЗ” та його заступником з комерційних питань, який також був головою комітету з конкурсних торгів цього підприємства . Він запропонував їм укласти договір з “СК Смарт” на поставку 30 одиниць великих зубчатих коліс до електровозів серії ЧС-4 по заздалегідь умисно завищеній вартості. Обговоривши ціну у розмірі 2,5 млн. грн., вони погодились на пропозицію, таким чином вступивши у злочинну змову з ним.

Керівництво заводу сприяло, аби ТОВ “СК Смарт” виграло тендер, внесши у документацію торгів неправдиві відомості щодо вартості тендерних пропозицій інших учасників.

За свідченням експерта завищення ціни поставлених зубчастих коліс склало 1,03 млн. грн.

Головою правління “ЗЕРЗу” на період описуваних подій був Геннадій Політикін, а його заступником з комерційних питань – Леонід Єрмаков. Як тоді запевняли працівники підприємства, з приходом Політикіна “ЗЕРЗ” почав зазнавати збитків. Це відбувалося через закупівлю зайвих частин або за завищеними цінами.

Харківське ТОВ “СК Смарт” належить Андрію Карпову та Ігорю Семенову. Фірма здебільшого спеціалізується на продажі кондиціонерів.

Нагадаємо, як вже повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, наразі завод має нового очільника. Під його керуванням завод зміг розрахуватися з багатомільйонними боргами та налагодити виробництво.