Опубліковано: 27 Грудня 2016

Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, голови місцевих рад об’єднаних територіальних громад, керівники силових структур обговорили стан готовності спецпідрозділів до роботи під час новорічних та різдвяних свят, а також запобігання терористичним проявам.

Як повідомив начальник Управління СБУ в Запорізькій області Олександр Шмітько, ситуація в області залишається стабільною. Всі правоохоронці переходять на цілодобове чергування у посиленому режимі роботи. Особлива увага під час святкових заходів буде приділятися безпеці громадян.

За даними ГУ Національної поліції в Запорізькій області, на святковий період буде задіяно понад тисячу правоохоронців та близько 150 військовослужбовців. Також для забезпечення громадського порядку під час свят планується залучити активістів та громадськість.

У свою чергу начальник ГУ ДСНС у Запорізькій області Олексій Лепський запевнив у тому, що всі служби з надзвичайних ситуацій приведені до роботи в посиленому режимі до 10 січня. Вся техніка та особовий склад готові до виконання поставлених завдань, а також до ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій.