Працівники військового держпідприємства у Запоріжжі на початку війни вкрали авіадвигунів на 6 млн., – слідство

186

Опубліковано: 8 Липня 2016

Слідчі підозрюють службових осіб ДП “Українська авіаційна транспортна компанія” у крадіжці двигунів на 6,16 млн грн. Про це повідомляють Наші гроші.Запоріжжя з посиланням на ухвалу Шевченківського районного суду від 24 червня.
Досудове слідство встановило, що група невстановлених осіб, користуючись службовим становищем, з квітня по травень 2014 року вкрали 14 авіадвигунів з території ДП “Українська авіаційна транспортна компанія” Міноборони України по вул. Військбуд в Запоріжжі загальною вартістю 6,16 млн грн.
На підставі ухвали Орджонікідзевського районного суду від липня 2014 року СБУ провело обшук в домоволодінні за адресою вул. Карбишева, 29 у Запоріжжі та виявило авіаційне обладнання, документи, інші речі, в тому числі 26 пластикових ємностей з різними кислотами.
Оскільки тривале зберігання знайдених рідин може бути небезпечними, слідчі звернулися до суду за дозволом на їх знищення або перероблення, на що отримали згоду.
Крім цього, слідчі розслідують справу про демонтаж авіаційного обладнання стендів перевірки та їх подальше вивезення з території “Українська авіаційна транспортна компанія” на загальну суму у 784 тис. грн.
Будинок по вул. Карбишева, 29 належить Качану Олександру Миколайовичу.