Посадовець департаменту освіти, якого звинувачують у корупції, прокоментував обшуки прокуратури – ІНТЕРВ’Ю

464

Опубліковано: 8 Квітня 2016

Сьогодні, 8 квітня, заступник директора департаменту освіти міської ради Іван Кузьменко озвучив Громадському ТБ Запоріжжя свою позицію стосовно обшуків прокуратури та знайденого в його робочому кабінеті.


Громадське Запоріжжя:
Прокуратура заявляє, що внаслідок обшуків, проведених в департамені освіти, у вашому робочому кабінеті було знайдено документи, в яких вже зазначено переможців майбутніх тендерів, прокоментуйте, що це були за документи?

Іван Кузьменко: Я говорю, что это не соответствует действительности, это рабочая таблица, которую подрядчики приносят, сметы, проектно-кошторысную документацию которые приносят подрядчики на те объекты, на которых они желают принять участие в отборе. А мы просто записываем, кто принёс эти документы, то есть тут вообще нет никакого элемента злодеяний или коррупции.

Громадське Запоріжжя: З приводу грошей, які під час обшуків також було знайдено у вашому робочому кабінеті. У прокуратурі фактично натякають на отримання вами неправомірої вигоди.

Іван Кузьменко: Понедельник, 9-00 первый рабочий день. Я готовился ехать проплачивать деньги за строительно-монтажные работы (у меня дома ремонт), за натяжной потолок. То есть, они были в моём личном портфеле, который они вообще не имели права обыскивать. Они туда залезли внаглую, выбросили всё. Что это мои деньги я не сомневаюсь. Это лично мои деньги, у меня декларация опубликована на сайте, то есть я имею право расчитывать на эти деньги.

Громадське Запоріжжя:
Чи є у вас версія щодо обшуків прокуратури у департаменті освіти?

Іван Кузьменко: Это их законное право проверять нашу работу, пусть проверяют. У меня нет никаких домыслов по этому поводу.

Громадське Запоріжжя: Коли(з якого числа) вас призначено заступником директора Департаменту освіти міської ради?

Іван Кузьменко: Владимир Викторович подписал распоряжение, дату я сейчас не могу вспомнить, сделайте запрос, мы ответим.

Громадське Запоріжжя:
Як нам відомо, ви претендували на посаду радника міського голови (ред. відповідна заява була датована 15.12.15), як сталось, що ви опинились на іншій посаді?

Іван Кузьменко: Так получилось, у меня есть экономическое образование, стаж работы по профилю много лет, поэтому доверили.

Громадське Запоріжжя:
Тобто була від вас відповідна заява, яку підписав міський голова?

Іван Кузьменко: Конечно, по-другому не может быть. Это кадровые вопросы, с ними играться нельзя.

Громадське Запоріжжя:
Як ви можете прокоментувати інформацію у ЗМІ про ваш родинний зв’язок з колишнім очільником (у 2010-2011 роках) тоді ще управління освіти Володимиром Кузьменком?

Іван Кузьменко: Я не буду комментировать этот вопрос. Вся информация есть в открытом доступе.

Громадське Запоріжжя: В такому випадку питання вашої участі у тендерах на право забезпечувати дитяче харчування в закладах освіти Запоріжжя за очільника управління Володимира Кузьменка, автоматично відпадає?

Іван Кузьменко: Я ни в чём не участвовал.

З посадовцем спілкувалася журналіст Громадського ТБ Запоріжжя Юлія Завада.

Як раніше повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, прокуратура провела обшуки в департаменті освіти Запорізької міськради та на підприємстві ТОВ «Українська торгова компанія №1», що, згідно результатів конкурсних торгів, постачало продукти у запорізькі дитячі садочки.

За результатами обшуків прокуратури, заступник директора департаменту освіти Іван Кузьменко опинився в центрі корупційного скандалу.

Тим часом, власник фірми, якій закидають фальсифікацію продуктів для дитсадків, заперечує звинувачення прокуратури.

Вчора з приводу обшуків у департаменті освіти було озвучено офіційну позицію місцевої влади.