Запорізького чиновника підозрюють у незаконній розтраті понад 600 тис. грн на вивозі сміття

353

Опубліковано: 5 Липня 2017

Заступника голови районної адміністрації Запоріжжя підозрюють у незаконній виплаті бюджетних грошей підприємству за неіснуючі роботи. Про повідомив Департамент захисту економіки Національної поліції України, передає сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

Так у 2016 році райадміністрація уклала договір з підприємством на прибирання сміття. Вартість даних робіт склала понад 1,2 мільйона гривень.

Згодом підприємство вказало у актах виконаних робіт додаткові витрати на діяльності, які не виконувались. Це збільшило вартість всіх робіт на 616 тисяч гривень.

Не зважаючи на недостовірність інформації, заступник голови райадміністрації підписав документи, а адміністрація перерахувала 1,2 мільйона гривень на рахунки фірми.

Скоріш за все йдеться про угоду районної адміністрації по Шевченківському району з ТОВ “Дельтаінвест” від травня 2016 року, про що “Наші гроші. Запоріжжя” повідомляли торік.

Фірма мала до кінця року лише зібрати сміття у купи. Однак, досудове слідство з’ясувало, що в актах виконаних робіт “Дельтаінвест” було вказано використання автовантажника та вантажних машин.

Проте, роботи ж з вивезення сміття за цими адресами виконувало КП “Титан”. Сам директор “Дельтаінвест” згодом пояснив поліції, що його фірма дійсно лише склала сміття в пакети, а вивезти їх мали працівники “Титан”.
Тож на цій підставі заступникові голові райадміністрації повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Вочевидь, вказаним заступником є Олександр Руденок. Саме він є заступником голови районної адміністрації у сфері комунальної власності, галузі житлово-комунального господарства.

ТОВ “Дельтаінвест” на час підписання договору володіла Бєляєва Валентина Вікторівна. Особа з таким ПІБ очолювала ТОВ “Торговий дім “ЛТС”, яке ліквідували в минулому році. Співвласником “ТД “ЛТС” був Олексій Вдовиченко. Саме він нині є одноосібним власником ТОВ “Трейд енерго”, яке виступило єдиним конкурентом “Дельтаінвест” на тендері з дорожчою на 0,8% пропозицією.

Зараз “Дельтаінвест” володіє Олександр Жилін, який був керівником цієї фірми на час підписання договору, і залишається тепер.