Попри аномальну спеку в Запоріжжі відбувся всеукраїнський турнір зі стрітболу, – відео

225

Опубліковано: 7 Серпня 2017

Вчора, 6 серпня, на території каскада фонтанів «Райдуга» відбувся всеукраїнський баскетбольний турнир 3×3, що став відбірковим етапом чемпіонату України.

В турнірі прийняв взяли участь з півсотні команд. Спортсмени змагалися в трьох категоріях – чоловіки (старші за 18), юніори (до 18 років) і жінки.

У жіночому турнірі найзапекліша баталія відбулася у фінальному матчі. Мелітопольский колектив МГПУ-1 лише з різницею в один бал – 11:10 зміг зломити супротив одеської команди Lady Avtostop. У матчі за «бронзу» турніру харківсько-запорізький колектив «Бомба-ракета» з рахунком 7:3 здолав бердянську «Чайку». МVP турніру серед жінок стала гравець МГПУ-1 Ольга Черненко, відома прихильникам баскетболу своїми виступами за «Козачку-ЗАЛК» під дівочим прізвищем – Кришталь.

У чоловічих змаганнях головна сенсація сталася на стадії півфіналу – один з головних фаворитів змагань колектив «Бомжі», кольори якого цього разу захищали Віталій Тельчаров, Олег Рудаков та Олексій Адедиран, несподівано легко поступився команді «Вікінги» з рахунком 11:4. У матчі за третє місце «Бомжі» також зустріли шалений опір з боку дніпровської «Спарти». Лише два останніх штрафних, які вдало виконав Олексій Адедиран, принесли запорізькому колективу перемогу -15:13. У фінальному ж матчі фактурному колективу «Вікінги» (Антон Саєнко, Євген Снет та Станіслав Алексейчик) менш кремезні баскетболісти з команди БСК (Вадим Биков, Сергій М’ясоєдов та Євген Баранов) не змогли створити гідного супротиву і поступилися з рахунком 14:9. Кращим гравцем турніру став Антон Саєнко, який у минулому сезоні захищав кольори БК «Запоріжжя-ZOG», але був вимушений припинити свою професійну кар‘єру з-за проблем зі здоров’ям.

У юнаків реноме переможців підтвердили чемпіони Студентської баскетбольної ліги України та тріумфатори минулорічного турніру БК «ЗАПОРІЖЖЯ» -ZOG STREETBALL CUP Данило Соколенко, Рустам Рагімов та Яків Титов, які вже не перший сезон грають у стрітбольних змаганнях за команду Face. До фіналу цьогорічного турніру вони дісталися без перешкод і тільки тут зустріли запеклий супротив. Дніпровському колективу «Чемпіони» дуже кортіло довести доцільність своєї назви і забрати з собою додому кубок переможців турніру. Тільки на останніх хвилинах фіналу запоріжці зуміли довести свою перевагу та перемогли з рахунком 14:11. Бронзовими призерами юнацького турніру стала команда «Повар і компанія», яка перемогла у матчі за 3-тє місце колектив «Класик» 12:7. МVP юнацького турніру БК «ЗАПОРІЖЖЯ» -ZOG STREETBALL CUP серед юніорів став гравець БК «Запоріжжя-2-ЗНТУ» Данило Соколенко.