Понад 2200 робітників ЗЕРЗу оголосили безстроковий страйк проти зміни керівництва заводу, – фото

211

Опубліковано: 27 Квітня 2016

Сьогодні вранці, 27 квітня, 2227 робітників Запорізького електровозоремонтного заводу вийшли на безстроковий страйк. Про це Громадському ТБ Запоріжжя повідомив чинний керівник заводу Олег Винник.

– Вчора мені і головному інженеру ЗЕРЗ в. о. керівника “Укрзалізниця” виніс догану за порушення, що було здійснено ще за часи позаминулого керівника заводу. Більш того, та сама людина (в. о. керівника “Укрзалізниця”, – ред.) повідомила про намір привезти на підприємство якогось пана Корбута, що свого часу був заступником з комерційної частини Геннадія Політикна – екс-керівника заводу, аби той зайняв моє місце. Скажу вам, що саме за часів керування цих людей завод було угроблено та доведено до банкрутства, – повідомив пан Винник у телефонній розмові.

3

Олег Винника пов’язує такий розвиток подій із проведенням Національним антикорупційним бюро України досудового слідства у кримінальному провадженні від 19 січня 2015 року. Завод в ньому виступає потерпілою стороною. А обвинуваченим – той самий Геннадій Політикін. Дружна останнього обіймає посаду керівника департаменту управління персоналом ПАТ “Укрзалізниця”.

За словами пана Винника, страйк триватиме доти, поки в. о. керівника “Укрзалізниця” пан Кравцов, не схаменеться та не полише у спокої завод та його керівництво.

2

Нагадаємо, ЗЕРЗ за перший рік керівництва Олега Винника повністю розрахувався із боргами та вийшов в плюс.