Понад 100 запоріжців поповнили лави контрактників ЗСУ

324

Опубліковано: 27 Лютого 2017

На збірному пункті обласного військового комісаріату розпочався черговий, третій у 2017 році, цикл відправки кандидатів на військову службу за контрактом.

Як повідомив т.в.о. заступника військового комісара по роботі з особовим складом облвійськкомату капітан Владислав Чумак, на військову службу за контрактом відправлено ще 105 жителів м. Запоріжжя та Запорізької області до п’яти навчальних центрів Збройних Сил України.

Загалом протягом першого та другого циклу уклали контракт понад 190 запоріжців, які наразі проходять навчання у навчальних центрах Збройних Сил України для опанування військовими спеціальностями та подальшої служби на посадах рядового, сержантського та старшинського складу в бойових частинах.

Всі кандидати пройшли медичний огляд і за станом здоров’я визнані придатними до проходження військової служби. Також кожен із кандидатів пройшов професійно-психологічний відбір за військово-професійними та морально-психологічними якостями.

На ратну службу майбутніх військовослужбовців контрактної служби благословив священик УПЦ отець Олександр.

Як зазначив капітан Владислав Чумак, для виконання поставленого завдання налагоджено спільну роботу військових комісаріатів області з органами місцевої влади та місцевого самоврядування, роботу мобільних груп військкоматів, які безпосередньо на місцях взаємодіють з головами сільських та селищних рад по залученню громадян на військову службу за контрактом.