“Полювання на прокурорів”: Генпрокуратура проводить перевірки на Запоріжжі

204

Опубліковано: 4 Серпня 2016

Генпрокуратура України ініціювала перевірки прокурорів на добропорядність в усіх областях України. Про це повідомив ветеран АТО, депутат міськради В’ячеслав Зайцев, якого призначено офіційним ревізором прокуратури у Запорізькому регіоні, пише Z-city.

За його словами, комісія з перевірки була організована 16 липня, і за цей період сім прокурорів області вже опинилися під підозрою в нечесності. Цими людьми зараз займається група внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України.

Імена підозрюваних поки не називають. Але вже є факти володіння одним із прокурорів автомобілем BMW X5, в той час коли в декларації про доходи записаний тільки Lanos, також депутат повідосляє про відомі факти незадекларованого заміського житла прокурора.

Як сказав В’ячеслав Зайцев, будь-який бажаючий може допомогти в розслідуванні. Інформацію про факти корупції прокурорів можна відсилати до відповідного розділу на сайті Генпрокуратури, або відправляти особисто Зайцеву на електронну пошту [email protected]

Депутат пообіцяв, що всю інформацію він буде перевіряти, а 20 серпня особисто передасть всі дані генпрокурору Юрію Луценку.