Поліціянти впіймали на хабарі професора запорізького вишу

226

Опубліковано: 31 Травня 2016

PM340image001

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Запорізькій області ДЗЕ Нацполіції викрили у корупційній діяльності професора вищого навчального закладу. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Встановлено, що 57-річний завідуючий кафедри університету вимагав від студента 8 тисяч гривень неправомірної вигоди. Він зазначив, що гарантоване та позитивне вирішення питання про здачу заліків та курсових робіт, можливе лише при одержанні ним вказаної суми.

Прокуратурою Запорізької області відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

31 травня у службовому кабінеті оперативники УЗЕ спільно з працівниками прокуратури затримали завідуючого кафедри. Він одержав від студента 8 тисяч гривень хабара.

PM218image002

За вимагання та отримання неправомірної вигоди передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.