Поліція затримала банду, яка напала на інкасаторів та грабувала ювелірні крамниці в Запоріжжі

321

Опубліковано: 18 Травня 2016

Сьогодні, 18 травня, у Дніпровському районі Запоріжжя було затримано членів озброєної банди, на рахунку якої ряд тяжких злочинів, розбійних нападів на громадян та замах на вбивство, із застосуванням вогнепальної зброї. Про це Громадське ТБ Запоріжжя довідалося із власних джерел у Нацполіції.

Точна кількість затриманих наразі невідома. Проте журналісти Громадського ТБ Запоріжжя повідомляють з місця події про щонайменше п’ятьох затриманих. Ймовірно, що затримання відбувалося із застосуванням зброї.

Відомо, що зловмисників зловили “на гарячому” – їх було затримано одразу після чергового пограбування ювелірної крамниці, яке вони влаштували сьогодні в Олександрівському районі.

“Стосовно цієї банди вже три місяці як заведено карну справу”, – повідомив облпрокурор Олександр Шацький.

55

Як стало відомо Громадському ТБ Запоріжжя, на рахунку членів злочинного угрупування напад на автомобіль інкасаторів «ПриватБанку» у листопаді минулого року, розбійний напад на ювелірну крамницю у Бородинському мікрорайоні в грудні 2015-го та крамницю «Золотий Вік» в лютому 2016-го. Під час одного з нападів зловмисники, уникаючи переслідування, поцілили в людину з вогнепальної зброї.

44