Поліція вийшла на слід банди, яка напала на інкасаторів та грабувала ювелірні крамниці в Запоріжжі

299

Опубліковано: 12 Травня 2016

Правоохоронці знайшли зачіпку у справі щодо діяльності у Запоріжжі озброєної банди. Про це Громадське ТБ Запоріжжя довідалося з ухвали Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя.

Так, протягом 2015 – 2016 років на території Запоріжжя озброєною бандою було вчинено ряд тяжких злочинів, розбійних нападів на громадян та замах на вбивство, із застосуванням вогнепальної зброї.

Зокрема, на рахунку членів злочинного угрупування напад на автомобіль інкасаторів «ПриватБанку» у листопаді минулого року, розбійний напад на ювелірну крамницю у Бородинському мікрорайоні в грудні 2015-го та крамницю «Золотий Вік» в лютому 2016-го. Під час одного з нападів зловмисники, уникаючи переслідування, поцілили в людину з вогнепальної зброї.

25 квітня 2016 року під час проведення огляду напівзруйнованого приміщення на ділянці автодороги між с. Високогірним та с. Петрівським у Запорізькому районі Запорізької області, були вилучені гільзи, які можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні стосовно злочинної діяльності вищезазначеної банди.

Згідно з цією ж ухвалою, слідчий попросив суд накласти арешт на знахідку з метою збереження речових доказів. Суд задовольнив клопотання.