Поліція шукає водіїв, що могли бути свідками нападу на запорізького журналіста

439

Опубліковано: 27 Травня 2016

Правоохоронці просять відгукнутися усіх, хто міг бути свідком нападу на журналіста Громадського ТБ Запоріжжя Анатолія Остапенка, що сталося 24 травня. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Запорізькій області здійснюється досудове розслідування за фактом скоєного 24 травня 2016 року за адресою: м. Запоріжжя, вул. Українська, будинок № 31, невідомими особами нападу на журналіста ГО «Громадське Телебачення Запоріжжя» Остапенка А.О. та спричинення останньому тілесних ушкоджень. Невідомі особи пересувалися на транспортному засобі марки ВАЗ-2109 або ВАЗ-21099 темного кольору. В подальшому, невідомі особи зникли на вказаному автотранспорті в невстановленому напрямку.

Всіх осіб, які володіють будь-якою інформацією з цього приводу чи були очевидцями події, або проїжджали в період часу з 8:00 до 11:00 з увімкненим відеореєстратором повз будинки 29, 31, 33 по вулиці Українській, просимо звертатися до слідчого управління ГУНП в Запорізькій області, за контактними телефонами: (061) 239-24-11, (061) 239-24-12, (061) 239-24-57, або 102.

Правоохоронці гарантують анонімність та зазначають, що напад на журналіста це не рядовий злочин – це виклик суспільству. Поліціянти закликають запоріжців не залишатись осторонь, а допомогти у встановленні та розшуку осіб, які вчинили зухвале кримінальне правопорушення.

Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, троє невідомих в масках скоїли напад на Анатолія Остапенка.

Журналісти Громадського ТБ Запоріжжя звернулися до перших осіб держави з вимогою взяти під особистий контроль розслідування нападу на журналіста.

Окрім того, розслідувати напад на журналіста Громадського ТБ Запоріжжя владу України закликала представниця ОБСЄ Дунья Міятович.

В свою чергу, Freedom House назвав побиття журналіста Остапенка нападом на незалежну пресу України.