Поліція розслідує незаконну розтрату 500 тис. грн керівництвом Запорізької АЕС

417

Опубліковано: 9 Серпня 2017

Поліція розслідує справу щодо завищення вартості робіт Запорізькою АЕС на підряді від ТОВ “НМВП “Електропівденмонтаж”. Про це йдеться в ухвалі Орджонікідзевського районного суду від 31 липня, передає сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

Згідно з матеріалами справи, Запорізька АЕС та ТОВ “НМВП “Електропівденмонтаж” впродовж 2015-2016 рр. уклали низку угод загальною вартістю 2,25 млн грн.

Досудове слідство з’ясувало, що в акти виконаних робіт були внесені завідомо неправдиві відомості – хибна інформація про вартість і об’єми робіт. Внаслідок цього “Електропівденмонтаж” отримало зайвих 500 тис. грн. Далі фірма перерахувала іншій ТОВ для подальшого переведення у готівку.

З огляду на це, слідчі клопотали у суді про тимчасовий доступ до вказаних договорів АЕС, що перебувають у “Електропівденмонтаж”. Суд це клопотання задовольнив.

Енергодарське ТОВ “НМВП “Електропівденионтаж” належить Олексію Алєніну (10%), Сергію Ващенко (28,5%), миколаївцю Володимиру Ізотову (5%), Олександру Косинському (4,5%), Олександру Морильову (4,5%), Олексію Ніколаєву (10%), Анатолію Олійник (4,5%), Вікторії Романенко (33%), керує фірмою Володимир Горбик.