Поліція перевіряє інформацію про вибухи у Запоріжжі

205

Опубліковано: 8 Лютого 2016

Прес-служба ГУ Нацполіції в Запорізькій області відреагувала на численні повідомлення городян у соцмережах щодо вчорашніх вибухів у центрі Запоріжжя. За інформацією правоохоронців, про вибух у дворі по 12 квітня їм повідомила мешканка одного з будинків вчора близько 9 вечора.
Прес-служба Нацполіції доповідає, після огляду місця події слідчо-оперативна група райвідділу поліції жодних слідів спрацювання вибухового пристрою не виявила. У сусідньому з заявницею будинку дійсно, за невідомих обставин було вибито шибку, але власник квартири від написання заяви відмовився. Опитані громадяни, включаючи мешканця вул. Гастело, повідомляють, що чули один вибух в районі будинку заявниці. Наразі проводиться повторний огляд місця події та вирішується питання про внесення відомостей про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ст. 296 КК України (Хуліганство).
1

балкон

За інформацію колег Громадського ТБ Запоріжжя з сайту Фотофакт, очевидці, чули два вибухи біля будинку№ 65 по 12 квітня. Спочатку жителі почули хлопок, схожий на вибух петарди в районі вул. Гастелло. В провулку біля приватного будинку жодних слідів вибуху не залишилось.
воронка крупняк

воронка общак

А вже за кілька хвилин пролунав вибух поряд із багатоповерхівкою. Очевидці твердять, що він був настільки потужним, що в усьому будинку затріщали шибки. Крім того, місцеві жителі показують воронку, що нібито залишилась внаслідок вибуху. Приїзд правоохоронців на місце очевидці подій журналістам також підтверджують, крім того, запевняють, що поліцейські нібито вилучили чеку від гранати. Цю інформацію у ГУ Націполіції області поки не підтверджують.
дом

окно стёкла

Фото – сайту Фотофакт