Подружжя киян хотіли продати своє немовля у Запоріжжі, – брифінг правоохоронців наживо

1148

Опубліковано: 16 Травня 2017

Сьогодні, 16 травня, у приміщенні ГУНП в Запорізькій області відбувається брифінг начальника Управління Олега Золотоноші та прокурора Запорізької області Валерія Романова. В його ході правоохоронці озвучать подробиці продажу подружжям з Києва своєї новонародженої дитини.

За словами головного поліцейського області, цю угоду подружжя підготувало заздалегідь, коли жінка ще була вагітна. 8 травня вона приїхала до Запоріжжя, 11 на світ з’явилося немовля, дівчинка. Правоохоронці затримали подружжя під час передачі новонародженої, за яку вони хотіли отримати 7 тис. доларів.

Відомо, що батькам 23 і 24 роки, в них вже є дитина – хлопчик трьох років. За їхніми словами, молоді люди потребували грошей на купівлю будинку.

Наразі дитині нічого не загрожує. Дівчинка народилася абсолютно здоровою. Вага дитини при народженні складала 3.2 кг, зріст — 51 см.

Чоловіка та жінку затримано. Тепер їм загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі за організацію торгівлі людьми згідно п.3 ст.149 КК України “Торгівля людьми”.

Оперативне відео: