7 Грудня
6 Грудня
5 Грудня
3 Грудня
2 Грудня

Почалась підготовка до демонтажу пам’ятника Леніну

З самого ранку 12 березня на площу Запорізьку комунальники пригнали техніку “Запоріжелектротрансу”. Пам’ятник Леніну збираються огорожувати металевим парканом. Проте, давати будь-які коментарі журналістам відмовляються.

Як повідомляє журналіст Громадського ТБ Запоріжжя з місця подій, до площі підтягуються люди, щоб зробити останні фото на фоні пам’ятника вождю пролетаріату.

 


Як Громадському ТБ Запоріжжя повідомила прес-секретар міського голови Ольга Мішок, сьогодні, 12 березня, пам’ятник Леніну лише обнесуть парканом, про демонтаж монумента сьогодні не йдеться.
Втім, точної дати демонтажу пам’ятника Леніну в мерії поки не повідомляють.
Водночас, як Громадському ТБ Запоріжжя повідомили власні джерела в СБУ, демонтаж пам’ятника Леніну відбудеться у понеділок, 14 березня.
Раніше ряд ЗМІ з посиланням на інформацію з закритого засідання в мерії повідомляли, що демонтаж монумента Леніну у Запоріжжі міська влада планує здійснити 17-го березня силами комунальних служб міста.

Якщо ви знайшли в тексті орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас про це, виділивши це слово і натиснувши Ctrl+Enter.

Поширити

Дякую!

Тепер редактори знають.

Яндекс.Метрика