Плитку на проспекті Маяковського відновлять протягом поточного тижня, – мерія

628

Опубліковано: 14 Травня 2018

Сьогодні, 14 травня, на апаратні нараді представники міських комунальних служб доповіли міському голові Володимиру Буряку про причини просідання плитки на проспукті Маяковського і терміни ліквідації аварійної ситуації.

Комунальники повідомили, що причина в пориві труби системи поливу. За словами директора КРБП «Зеленбуд» Олексія Анохіна, в п’ятницю прорвало пластикову трубу у водопровідному колодязі. В результаті колодязь був залитий водою. Воду відкачали, але частина води встигла розмити основу під плиткою, яка почала просідати.

Аварійну ділянку обгородили. Робітники КП «ЕЛУАШ» приступили до розбирання плитки. Необхідно буде відновити основу під плиткою, дочекатися її висихання та усадки, знову покласти покриття. У зв’язку з цим роботи займуть декілька днів. Як зазначив Олексій Анохін, для того, щоб виконати роботу якісно знадобиться кілька днів, планується завершити до кінця тижня.

Міський голова Володимир Буряк констатував, що проблема в основному виникла з вини комунального підприємства «Зеленбуд». Тому всі роботи повинні бути виконані за рахунок оборотних коштів підприємства.

Нагадаємо, днями стало відомо що на відреставрованому проспекті Маяковського провалилася плитка