Підрядник “Запоріжсталі” отримав 7 млн грн на ремонт пляжу на Кічкасі

348

Опубліковано: 27 Червня 2017

КП “Управління капітального будівництва” за результатами тендеру 23 червня уклало угоду з ТОВ “Будівельна компанія” “Євробудгруп” на реконструкцію зони відпочинку по вул. Л. Шмідта в Запоріжжі під пляж вартістю 7,023 млн грн. Про це повідомляють “Наші гроші.Запоріжжя” із посиланням на систему електронних закупівель “Прозоро”.

Пляж облаштуються на березі Левшинської затоки. Зокрема, фірма має облаштувати спортивні майданчики, майданчики для людей з обмеженими можливостями; майданчик для бадмінтону, для тенів, для пляжного волейболу, дитячі майданчики; пляжний навіс, тощо. Роботи мають завершити до кінця листопада (презентацію проекту дивіться на посиланням).

Найдешевше виконати ці роботи запропонувало ТОВ “ТЛС Єдність” (7,02 млн грн), однак його пропозицію дискваліфікували. Так, фірма подала деякі документи не за встановленою формою, додала деякі пункти до проекту договору самостійно, вказала недостатню кількість працівників та довший за необхідний термін виконання робіт.

“Будівельна компанія “Євробудгруп” зареєстрована на Ольгу Вахітову з Макіївки, директор – Олександр Ковальов. Великогабаритну техніку “Євробудгруп” орендуватиме в ТОВ “Індстріальний союз промисловості Донбасу” Алли та В’ячеслава Вахітових (батько Ольги Вахітової).

В довідці про досвід виконання аналогічних робіт “Євробудгруп” вказало два підряди для комбінату “Запоріжсталь”. Окрім цього, в субпідрядники фірма залучить ТОВ “Віват інвест”, яке також виконувало роботи для комбінату “Запоріжсталь”.

При цьому, третім учасником нинішніх торгів стало ТОВ “Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя” (7,09 млн грн), яке також виконувало роботи для “Запоріжсталі” і пов’язано з комбінатом іншими зв’язками.

Як повідомляло Громадське ТБ Запоріжжя, нещодавно підрядник “Запоріжсталі” отримав без конкурсу замовлення на ремонт мерії.