Опубліковано: 3 Серпня 2017

Тендер на розчистку русла річки Верхня Хортиця в районі вул. Зачиняєва, Шушенська, Істоміна, що проводила КП “Управління капітального будівництва”, виграла фірма, послугами якої користується ПАТ “Запоріжсталь”.

Про це повідомляють Наші гроші.Запоріжжя із посиланням на “Прозоро”.

Зокрема, фірма має звалити старі дерева та викорчувати пні, перевлаштувати газопровід, улаштувати канали і дамби, збудувати пішохідний місток, тощо. Фінансування на 2017 рік становить 4,77 млн грн, на 2018 рік – 13,1 млн грн.

ТОВ “Девелопмент енд констракшн”, виконувало роботи для комбінату “Запоріжсталь” і зареєстроване за адресою іншого підрядника “Запоріжсталі” – фірми “Смарттек”. Також “Девелопмент енд констракшн” орендує деяку техніку у ТОВ “Індстріальний союз промисловості Донбасу” і ТОВ “Будівельна компанія” “Євробудгруп” – ще двох підрядників “Запоріжсталі”.

Єдиним конкурентом на торгах виступило ТОВ “Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя”, кінцевим власником якого є офшор з Маршалових островів. “СІС” створювало інформаційну модель проекту реконструкції печі для комбінату “Запоріжсталь”. Також на на сторінці “Системного інноваційного сервісу” у мережі “Facebook” майже всі публікації стосуються реконструкції доменної печі “Запоріжсталі” і така ж ситуація зі сторінками менеджменту фірми.

На час реєстрації ТОВ “СІС-Запоріжжя” у 2015 році її директором і співвласником був Сергій Дичко з Алчевська. Він же володіє будівельної фірмою “Структум”, яка виконує реконструкцію виробничих будівель “Запоріжсталі”. Саме Дичко нині підшукує працівників в “Системний інноваційний сервіс” і представляє інколи фірму на торгах.
Нагадаємо, ці на інші фірми з орбіти “Запоріжсталі” неодноразово отримували підряди у структурі Запорізької міської ради після обрання мером міста головного інженера “Запоріжсталі” Володимира Буряка.