Підрядник на будівництві запорізьких мостів вимагає вибачень

337

Опубліковано: 26 Вересня 2016

Голова компанії “Маст-Буд” Михайло Беккер на сьогодняшній нараді в ЗОДА щодо будівництва мостів у Запоріжжі вимагав вибачень від влади та журналістів. “Маст-Буд” є одним з основних виконавців робіт.

“Нас розмазали, як то кажуть по стінці. Але ж хто перед нами за все це вибачиться?! Ви просто взяли тисячі людей, які працювали на об’єкті, та виставили їх дурнями та нікчемами”, – заявив Беккер.

Раніше представники запорізької влади натякали на неможливість добудови мостів через руйнівні процеси в опорах. Останні експертизи показали, що конструкції дозволяють продовжити роботи.

Водночас він додав, що нинішні плани влади про негайне відновлення робіт на запорізькій недобудові “нездісненні, якщо не буде авансових платежів”.
Нагадаємо, минулого тижня були завершені підготовчі роботи на запорізьких мостах.

Наразі, на будівництво виділено 250 мільйонів гривень з державного бюджету, 40 з міського, та 20 з обласного. Їх освоять ті ж фірми, що і починали будівництво.

Також на сьогоднішньому засіданні член тимчасової депутатської комісії з розслідування розкрадань на будівництві Петро Ванат повідомив, що комісія свою роботу припинила, передавши всі матеріали до Національного антикорупційного бюро.

05