Підприємства Запорізької області готові до обмежень постачання електроенергії

329

Опубліковано: 16 Лютого 2017

Підприємства Запорізької області розробили плани роботи у період надзвичайного стану в енергетиці і готові до обмежень електропостачання. Про це повідомляється на сайті ЗОДА.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль повідомив, що Запорізька область виробляє понад 30% електроенергії в країні і висловив надію, що область зможе уникнути відключення населення від електроенергії.

Директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Андрій Антонов заявив, що служба головного диспетчера ВП «Запорізька АЕС» готова до дій в умовах надзвичайного стану в об’єднаній енергетичній системі. На складах Запорізької ТЕС знаходиться близько 160 тис. т вугілля газової групи марок Г, ДГ, ГСШ, ДГСШ та близько 3,7 тис. т мазуту, що відповідає середньому рівню запасів у зимову пору року. Також Запорізька ТЕС використовує вугілля марки Д, яке добувається в Дніпропетровській області. Обмежень з постачанням вугілля не передбачається.

У свою чергу, в. о. генерального директора ПАТ «Запоріжжяобленерго» Юрій Лісняк повідомив, що на сьогодні не доведено завдань щодо застосування графіків тимчасових відключень та пониження потужності.

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+