Підприємства Запорізької області готові до обмежень постачання електроенергії

402

Опубліковано: 16 Лютого 2017

Підприємства Запорізької області розробили плани роботи у період надзвичайного стану в енергетиці і готові до обмежень електропостачання. Про це повідомляється на сайті ЗОДА.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль повідомив, що Запорізька область виробляє понад 30% електроенергії в країні і висловив надію, що область зможе уникнути відключення населення від електроенергії.

Директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Андрій Антонов заявив, що служба головного диспетчера ВП «Запорізька АЕС» готова до дій в умовах надзвичайного стану в об’єднаній енергетичній системі. На складах Запорізької ТЕС знаходиться близько 160 тис. т вугілля газової групи марок Г, ДГ, ГСШ, ДГСШ та близько 3,7 тис. т мазуту, що відповідає середньому рівню запасів у зимову пору року. Також Запорізька ТЕС використовує вугілля марки Д, яке добувається в Дніпропетровській області. Обмежень з постачанням вугілля не передбачається.

У свою чергу, в. о. генерального директора ПАТ «Запоріжжяобленерго» Юрій Лісняк повідомив, що на сьогодні не доведено завдань щодо застосування графіків тимчасових відключень та пониження потужності.