Підозрюваного у корупції на ДП «Запоріжцивільпроект» оголошено у розшук

273

Опубліковано: 22 Березня 2017

Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила у розшук підозрюваного спробі щодо привласнення коштів на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект». Про це повідомляє прес-служба САП.

Нагадаємо, що 24 листопада, детективи НАБУ викрили організовану групу, учасники якої підозрюються у спробах привласнення 18 млн грн підприємства «Запоріжцивільпроект».

За матеріалами справи, вони створили фіктивну заборгованість ДП перед своїми підприємствами, і через суд намагались стягнути ці заборгованості.

4 осіб було затримано.

На жаль, організатор злочину після внесення за нього застави у сумі майже півмільйона гривень, почав переховуватися від органу досудового розслідування.

Довідка: Інститут займається розробкою будівної, інженерної та транспортної проектної документації. Проектує житлові будинки різних систем і будь-якої поверховості, цивільні споруди і комплекси; транспортні споруди, всі види інженерних систем, мереж і комунальних споруд. Проводить обстеження, експертну оцінку і паспортизацію будинків і споруд, вибір ділянки під забудову, здійснює грошову оцінку земель, надає інші інжинірингові послуги.