Підозрюваний у підробці документів ремонтуватиме адмінбудівлю запорізької поліції

410

Опубліковано: 10 Жовтня 2017

Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області за результатами тендеру замовило підприємству “Агіс” будівництво будівлі вартістю 2,83 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”, передає сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

Власником і директором ПНВП “Агіс” є Анатолій Удод. У 2012-му році “Агіс” викрало тендер на реконструкцію прибудови до будинку №20-а по вул. Новокузнецькій в Запоріжжі під амбулаторію сімейного лікаря, але договір було розірвано у зв’язку з підробленням Удодом тендерної документації. Розслідуванням цієї справи тоді займався Комунарський районний відділок Запорізького міського управління ГУМВС України в Запорізькій області.

Нинішнім проектом передбачено будівництво двоповерхової адміністративно-побутової будівлі по вул. Глісерній, 19 в Запоріжжі. Будівля розрахована на 48 робочих місць, повинна мати гардероб на 100 шаф для особистих речей і обладнання співробітників поліції, кімнату відпочинку на 30 ліжко-місць, душову на 8 місць, тощо. В угоді прописано завершення робіт до кінця року.